
3D Πάνελ Τοίχου Ξύλινο (60x60) A-S Colva L.Wood 210403
67×3 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 67×3 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τρισδιάστατο πάνελ τοίχου σε καφέ χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_Ε1 και καπλαμά με εφέ καρυδιάς. Στην πίσω μεριά διαθέτει μαύρη τσόχα. Λόγω του υλικού κατασκευής του, παρέχει ακουστική μόνωση. Μπορεί να τοποθετηθεί κάθετα ή οριζόντια. Είναι ιδιαίτερα ελαφρύ και για να το στερεώσετε μπορείτε να χρησιμοποιήσετε πολυμερή κόλλα ή και βίδες. Μπορείτε να προσθέσετε περισσότερα κομμάτια και να φτιάξετε μια σύνθεση ή να το βάλετε πίσω από το κρεβάτι σαν κεφαλάρι. Επίσης μπορεί να κοπεί εύκολα στο μέγεθος που χρειάζεστε. Ιδανικο για οικιακούς και επαγγελματικούς χώρους. Ειναι κατάλληλο για εσωτερικούς χώρους και δεν πρέπει να χρησιμοποιείται σε χώρους με υγρασία ή άμεση επαφή με το νερό.
| Πλάτος: | 67 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 3 εκ |
| Width | 67 cm |
|---|---|
| Depth | 3 cm |
| Height | 66 cm |
| Total weight | 2.5 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

67×3 εκ
Σε απόθεμα



Ύφασμα



Γυαλιστερό
Σε απόθεμα
Ματ, ανάγλυφο
Σε απόθεμα

Ύφασμα

Ύφασμα




Ύφασμα


Ματ, ανάγλυφο
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Ύφασμα

Γυαλιστερό
Σε απόθεμα

Γυαλιστερό
Σε απόθεμα
Ματ, ύφασμα


Ματ, ύφασμα


Ύφασμα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα