
Κλειδοθήκη (20x6.6x30) A-S Cheri 210420
Μοντέρνο, κλειδοθήκη, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κλειδοθήκη τοίχου με πορτάκι, κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε λευκό χρώμα. Εσωτερικά διαθέτει καθρέφτη στη μεριά της πόρτας, ενώ από την άλλη έχει 9 άγκιστρα για τα κλειδιά σας. Πίσω από τα άγκιστρα έχει ταπετσαρία με tropical σχέδιο σε πράσινες αποχρώσεις. Το πορτάκι διαθέτει μαγνητικό κλείσιμο για εύκολο άνοιγμα. Ιδανική για τοποθέτηση στην είσοδο του σπιτιού ή του γραφείου. Θα σας γλιτώσει από το χρονοβόρο ψάξιμο των κλειδιών σας.
| Τύπος | Κλειδοθήκη |
|---|---|
| Μαγνητικό | Ναί |
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 8 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.901 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, κλειδοθήκη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με γάντζους, κλειδοθήκη
Σε απόθεμα
Ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
