
Θήκη Οργάνωσης (15x38x6.8) Estia 03-17569
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×37×14 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε μπεζ χρώμα με μεταλλικό σκελετό. Διαθέτει θηλιά αν επιθυμείτε να το κρεμάσετε. Είναι ιδανικό για να κρατήσετε οργανωμένα αντικείμενα όπως βούρτσες, χτένες, πινέλα, και ό,τι άλλο θέλετε.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 14 εκ |
| Υψος: | 40 εκ |
| Τρόπος κλεισίματος | Χωρίς καπάκι |
|---|---|
| Υλικό | Χαρτί |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 37 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
3×25×7 εκ
Σε απόθεμα
31×31×31 εκ
Σε απόθεμα
Λευκά είδη


Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καπάκι
Σε απόθεμα
Με καπάκι
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρατάν

17×31×31 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα

Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα