
39,99 €
Κασπώ Με Βάση (Σετ 2τμχ) A-S Gold 185441
21×58×21 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ κασπώ με σταντ που θα χαρίσουν αναζωογονητική ατμόσφαιρα σε εξωτερικούς ή εσωτερικούς χώρους. Είναι μεταλλικά σε μαύρη απόχρωση με tropical διάτρητο σχέδιο. Στο εσωτερικό τους μπορείτε να τοποθετήσετε γλαστράκια και να δώσετε χρώμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υψος: | 45 εκ |
| Τύπος | Κλασικό |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Δωματίου, Εξωτερικού χώρου |
| Σχήμα | Άτυπο |
| Υλικό | Μέταλο |
| Μέγεθος | Μεσαίο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 45 cm |
| Total weight | 2.25 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

21×58×21 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα