
Φανάρι (Φ26x23) Espiel LAF115
Ξύλο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ φανάρια που θα χαρίσουν απαλό και ρομαντικό φωτισμό σε εξωτερικό ή εσωτερικό χώρο. Είναι ψάθινα κατασκευασμένα από μπαμπού σε φυσική απόχρωση. Διαθέτουν γυάλινο κηροπήγιο και χερούλι για εύκολη μετακίνηση. Κατάλληλα για επιδαπέδια ή επιτραπέζια τοποθέτηση.
| Τοποθέτηση | Εσωτερικού χώρου |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 52 cm |
| Total weight | 1.8 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα


Ξύλο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Ξύλο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα






120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα