
Χαλί (200x290) Royal Carpet Chiara 54003 D
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 67×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ χαλιά μηχανής 3 τεμαχίων από τη σειρά Chiara της εταιρείας Royal Carpet. Έχουν μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Ιδανικά για την κρεβατοκάμαρα, θα στολίσουν τον χώρο σας προσδίδοντας μία πινελιά πολυτέλειας. Είναι κατασκευασμένα από εξαιρετικής ποιότητας νήματα από 100% πολυπροπυλένιο. Το βάρος τους είναι 1.500gsm και το ύψος πέλους είναι 12mm. H πυκνότητά τους ανέρχεται στους 160.000 κόμπους. Το υπόστρωμά τους είναι υφαντό, που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά. Διαθέτουν κρόσσια στο τελείωμα. Είναι αντιστατικά επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνεια του χαλιού. Δεν εμπεριέχουν επικίνδυνες για τον ανθρώπινο οργανισμό αλλεργιογόνες ή χημικές βλαβερές ουσίες. Τα χαλιά Royal Carpet είναι οικολογικά και φιλικά προς την υγεία.
| Πλάτος: | 67 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 67 cm, 67 cm, 67 cm, 67 cm |
| Depth | 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm |
| Height | 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm |
| Total weight | 5 kg, 5 kg, 5 kg, 5 kg |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
240×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
165×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Μοντέρνο

67×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
120×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
120×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα