
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (Φ80x2) Estheti 811-40004
80×80 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 90×90 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτοίχιος καθρέφτης από την εταιρεία Estheti σε χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Η κορνίζα που διαθέτει είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο. Ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος.
| Πλάτος: | 90 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 90 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 90 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 90 cm |
| Total weight | 5.5 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

80×80 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο


90×60 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, οβάλ, με πλαίσιο
Σε απόθεμα

24×26 εκ
Σε απόθεμα

Με πλαίσιο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμα


51×2 εκ, στρογγυλή, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
85×65 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Οβάλ

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
51×2 εκ, στρογγυλή, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
35×25 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο


90×90 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο


Οβάλ


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα