
Καθρέφτης Τοίχου Kunst - Ξύλινο Μαύρο Πλαίσιο H45 x D2 x W93,5 cm Broste Copenhagen
Ξύλο
Διαστάσεις 80×80 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτοίχιος καθρέφτης από την εταιρεία Estheti σε χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Η κορνίζα που διαθέτει είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο. Ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 80 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 80 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 80 cm |
| Total weight | 5.5 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ξύλο

Μοντέρνο, οβάλ, με πλαίσιο
Σε απόθεμα
90×90 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
24×26 εκ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμα

Στρογγυλή, ξύλο


Ξύλο

Με πλαίσιο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ξύλο

51×2 εκ, στρογγυλή, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

51×2 εκ, στρογγυλή, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


90×60 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμα
1×37 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με πλαίσιο, ξύλο

Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμα
Οβάλ

65×62 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ανατολίτικο

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο

Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα