
Καθρέπτης Farous Inart χρυσό μέταλλο 61x3x122εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 100×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτοίχιος καθρέφτης από την εταιρεία Estheti σε χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Η κορνίζα που διαθέτει είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο. Ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 100 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 70 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 100 cm |
| Total weight | 5.5 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Μοντέρνο


120×90 εκ, ορθογώνια, επιτοίχια


89×42 εκ, μοντέρνο, ορθογώνια
Σε απόθεμα

Με πλαίσιο
Σε απόθεμα
66×44 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ξύλο, ανατολίτικο

Ξύλο


Με πλαίσιο, χωρίς πλαίσιο









Μοντέρνο


57×2 εκ, ορθογώνια, ξύλο
Σε απόθεμα

70×50 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ορθογώνια

3×150 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα