
Απλίκα Εξωτερικού Χώρου/ Χελώνα Aca HI5031GB Gold
230V
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα - χελώνα εξωτερικού χώρου της εταιρείας Aca Decor με βιομηχανικό σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από αλουμίνιο σε μπρονζέ χρώμα και γυαλί. Μπορεί να τοποθετηθεί σε τοίχο ή οροφή. Διαθέτει προστασία από υγρασία και βαθμό στεγανότητας IP45 που την καθιστά κατάλληλη για εξωτερικούς χώρους. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα Led έως 10W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση εισόδου 230V.
| Τάση ισχύος | 230V |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μπρονζέ |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

230V
Σε απόθεμα

230V
Σε απόθεμα
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με αισθητήρα κίνησης
Σε απόθεμα

Με αισθητήρα κίνησης
Σε απόθεμα




230V
Σε απόθεμα












230V
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα