
Επίτοιχη απλίκα WALL LUMINAIRE για λαμπτήρες E27 230V AC σκούρο γκρι εξωτερικού χώρου στεγανή IP54
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 25 € έως 29,03 €:
Απλίκα εξωτερικού χώρου της εταιρείας Aca Decor με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από αλουμίνιο σε γκρι χρώμα με λευκό γυαλί στο κάτω μέρος. Διαθέτει προστασία από υγρασία και βαθμό στεγανότητας IP54 που την καθιστά κατάλληλη για εξωτερικούς χώρους. Τύπος ντουί: 1xΕ27 και θέση για 1 λαμπτήρα Led έως 15W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση εισόδου 230V.
| Τάση ισχύος | 230V |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Αλουμίνιο,Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





230V
Σε απόθεμα





Με αισθητήρα κίνησης
Σε απόθεμα









Επιτοίχια φώτα, με αισθητήρα κίνησης, 230V
Σε απόθεμα



Επιτοίχια φώτα, 230V, μέταλο
Σε απόθεμα





19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα