
Απλίκα κήπου Rhodes
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 19,19 € έως 20,45 €:
Επιτοίχιο σποτ εξωτερικού χώρου της εταιρείας Aca Decor με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο σε γκρι χρώμα με λεπτομέρειες από διάφανο γυαλί. Διαθέτει προστασία από υγρασία και βαθμό στεγανότητας IP54 που το καθιστά κατάλληλο για εξωτερικούς χώρους. Τύπος ντουί: 1xGU10 και θέση για 1 λαμπτήρα Led έως 7W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση εισόδου 230V.
| Τάση ισχύος | 230V |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
230V, πλαστικό
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα





230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




230V
Σε απόθεμα


230V
Σε απόθεμα




Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα

Όρθιο, 230V, μέταλο
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα