
Σποτ Μονόφωτο LED Viokef Elliot Black 4227300
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου με μίνιμαλ ύφος, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα και μοντέρνο σχεδιασμό. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 6Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 444Lm. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 48 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |

LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί



Γυαλί
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα


LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα