
vidaXL Ντουλάπι Μπάνιου Καφέ 55 x 35 x 60 εκ. Στερεό Ανακτηθέν Ξύλο
Ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ντουλάπι μπάνιου για τον χώρο κάτω από τον νιπτήρα από την εταιρεία Vasagle. Είναι κατασκευασμένο από μοριοσανίδα σε καφέ ρουστίκ χρώμα. Διαθέτει κενό στο πάνω μέρος για να μπορεί να τοποθετηθεί ο νιπτήρας. Έχει λαβές για να ανοίγετε το ντουλάπι και 1 ράφι για να τακτοποιείτε τα πράγματα σας. Εσωτερικά διαθέτει 1 ράφι για να χωρίζει τον χώρο σε 2 μέρη. Διαθέτει εξαρτήματα εγκατάστασης τοίχου για αποφυγή ανατροπής και μέγιστη σταθερότητα. Μέγιστο βάρος αντοχής επάνω επιφάνειας 20kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Στυλ σχεδιασμού | Ρουστίκ |
|---|---|
| Width | 70 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 14.2 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Μοριοσανίδα |
| Κατασκευαστής | Vasagle |

Ξύλο

Βιομηχανικό, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

58×38×34 εκ, με πόδια, μοντέρνο

Ξύλο

Ξύλο

Με πόδια, ξύλο

Ξύλο

Με πόδια, ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο, ματ, ξύλο

Μοντέρνο, ρουστίκ , βιομηχανικό

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Βιομηχανικό, ξύλο

Με πόδια, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Με καθρέφτη, με πόδια, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Με πόδια, ξύλο

Βιομηχανικό, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Με πόδια, ξύλο

Βιομηχανικό, ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα