
Έπιπλο Εισόδου (85x30x180.5) Vasagle HSR409W09
17×90×36 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 19×92×39 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Έπιπλο εισόδου - πορτ μαντώ με μοντέρνο σχεδιασμό σε καφέ ρουστίκ χρώμα και μαύρο σκελετό από την εταιρεία Vasagle. Διαθέτει γάντζους για να κρεμάτε ρούχα ή αξεσουάρ, ανακλινόμενη παπουτσοθήκη, ξύλινη επιφάνεια για να ακουμπάτε αντικείμενα αλλά για να βάζετε ή βγάζετε τα παπούτσια σας μία ακόμη επιφάνεια στο πάνω μέρος. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 92 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 39 εκ |
| Υψος: | 19 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ρουστίκ |
|---|---|
| Παπουτσοθήκη | Ναί |
| Width | 92 cm |
| Depth | 39 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 21.5 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Μοριοσανίδα,Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Vasagle |

17×90×36 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ντουλάπα, κρεμάστρα, παπουτσοθήκη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κρεμάστρα, παπουτσοθήκη

Κρεμάστρα, παπουτσοθήκη
Σε απόθεμα

Κρεμάστρα, παπουτσοθήκη
Σε απόθεμα
183×120×36 εκ, μοντέρνο, καρυδιά


Κρεμάστρα, παπουτσοθήκη

19×95×41 εκ, μοντέρνο, παγκάκι
Σε απόθεμα
Παπουτσοθήκη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Παπουτσοθήκη

Κρεμάστρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
183×120×38 εκ, μοντέρνο, καρυδιά




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κρεμάστρα, παπουτσοθήκη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κρεμάστρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Παπουτσοθήκη
Σε απόθεμα
120×125×12 εκ, μοντέρνο, καρυδιά

Κρεμάστρα, παπουτσοθήκη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα