
Κουτάλι + Πιρούνι (Σετ) Tiny Twinkle Elephant Γκρι TU-Ε-GR
Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιρούνι και κουτάλι σε ροζ χρώμα, με σχέδιο ελεφαντάκι από την εταιρεία Tiny Twinkle. Κατασκευασμένα από ανθεκτικό ανοξείδωτο ατσάλι ενώ η λαβή είναι από σιλικόνη κατάλληλη για τρόφιμα. Τα δόντια του πιρουνιού είναι στρογγυλεμένα για να αποφεύγονται τυχόν τραυματισμοί, ενώ το κουτάλι έχει βαθύ σχήμα για εύκολη συλλογή τροφών. Αυτό εξασφαλίζει ασφαλή και ευχάριστη εμπειρία φαγητού για το παιδί. Ιδανικό για να μπορεί το μικρό σας να τρώει μόνο του χάρις το μέγεθος και σχήμα τους.
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Σιλικόνη |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Tiny Twinkle |

Ανοξείδωτο ατσάλι, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Μπαμπού
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα




Παιδικά σετ, διάμετρος, ξύλο
Σε απόθεμα
Παιδικά μπουκάλια, πλαστίκο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Ξύλο, από σιλικόνη


Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Παιδικά μπουκάλια, πλαστίκο, διάμετρος
Σε απόθεμα



Από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Παιδικά πιάτα, πλαστίκο

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Παιδικά πιάτα, ανοξείδωτο ατσάλι, πλάτος

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα