Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Ζεύγος Μαξιλαροθήκες (50x70) Melinen Casual Line Mateo Grey
Διαστάσεις 50×70 εκ
Ιστορικό τιμών
- 17/5/2026 - 3,9 €
- 2/12/2025 - 3,9 €
- 26/11/2025 - 2,6 €
- 19/7/2025 - 3,9 €
- 15/7/2025 - 3,25 €
Περιγραφή προϊόντος
Ζεύγος μαξιλαροθήκες σε μπεζ χρώμα, με γκρι λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Melinen. Κατασκευασμένες από 50% βαμβάκι 50% polyester 144 κλωστών που τις καθιστά μαλακές και ανθεκτικές. Συνδυάστε τες με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
Προδιαγραφές
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm |
| Depth | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

33,99 €
Κουρτίνα (300x240) Με Τρουκς L-C Carlin Linen 1627705
Σε απόθεμα
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
64,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (56x56x82) Spitishop Stefan Ecru/Wood
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
213,99 €
Μπουφές (160x35x80) A-G Luxe 618BLY1177 Walnut/Black
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22,9 €
Κάδος Απορριμμάτων Μπάνιου (24.1x21.3x31.6) Estia 6lt Soft Close Taupe 02-20972
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
14,9 €
Ξύλινο Πατάκι Μπάνιου (40x60) Estia Bamboo Essentials 02-12830
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
57,99 €
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (110x38x40) Songmics LSF0518W02
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
98,99 €
Κονσόλα Εισόδου (80.5x35x90) F-V Tasso 193589
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
26,9 €
Στόρι (80x160) Grace Sand 408160
Ύφασμα
Σε απόθεμα
29,99 €
Κρεμάστρα Δαπέδου 155εκ. Τροχήλατη Songmics HSR131B01
Σε απόθεμα
164,44 €
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
13,89 €
Τραβέρσα (35x180) Whitegg D0301
36×28 εκ
Σε απόθεμα
109,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Σερβιτόρο & 3 Ράφια (100x60x48) Vasagle LCT205K50V1
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506W01V1
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
10 €






























