
9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πολυκορνίζα τοίχου με θέσεις για 3 φωτογραφίες διάστασης 10x15εκ.. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό σε μαύρη απόχρωση. Είναι ιδανική για να διακοσμήσει τον χώρο σας με τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας!
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 31 cm |
| Total weight | 0.43 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


21×26 εκ
Σε απόθεμα
6×40 εκ, μοντέρνο, επιτοίχιος
Σε απόθεμα











26×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα






Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα






18×13 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

