
Σταντ Κοσμημάτων (18x10x29.5) A-S Isra 204017
30×18×10 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 36×23×12 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρα κοσμημάτων από την εταιρεία Estheti σε χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό. Διαθέτει 5 άγκιστρα και 2 ράβδους για να κρεμάτε τα κοσμήματα σας. Έχει επιφάνεια με μικρές τρυπούλες για τα σκουλαρίκια σας. Ιδανική για κολιέ, βραχιόλια, σκουλαρίκια και δαχτυλίδια. Κρατάει τακτοποιημένα τα κοσμήματά σας χωρίς χτυπήματα ή γρατζουνιές.
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 12 εκ |
| Υψος: | 36 εκ |
| Width | 23 cm |
|---|---|
| Depth | 12 cm |
| Height | 36 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

30×18×10 εκ
Σε απόθεμα

17×25×23 εκ, ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
1×45×11 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
3×30×11 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×24×20 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
17×80×80 εκ, ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα



28×48×36 εκ, ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
3×30×11 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα






9×18×12 εκ, ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα

6×11×9 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
11×25×25 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα