
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (50x70) Espiel ECO606
70×50 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 70×50 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτοίχιος καθρέφτης από την Espiel σε μαύρο χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Η κορνίζα έχει επένδυση από βελούδινο ύφασμα. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο. Ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 70 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 50 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 70 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

70×50 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
60×60 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

150×50 εκ, μοντέρνο, άτυπη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


7×8 εκ, άτυπη, αυτοκόλλητα


Οβάλ, ξύλο, ανατολίτικο

Μοντέρνο


Στρογγυλή
Σε απόθεμα

Με πλαίσιο, ξύλο

Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

65×62 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Μοντέρνο, στρογγυλή, ξύλο

45×70 εκ, μοντέρνο, οβάλ



20×20 εκ, τετράγωνη, αυτοκόλλητα

Ρουστίκ , με πλαίσιο, ξύλο




90×60 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα