
62,9 €
MOONIE 2.0 Επαναφορτιζόμενο βοήθημα ύπνου με ηχογράφηση & αισθητήρα κλάματος Οργανικό βαμβάκι Sand
Λούτρινα αρκουδάκια, για κορίτσια, ύφασμα
Παράδοση δωρεάνΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απαλή κούκλα με κόκκινες, σομόν και μουσταρδί αποχρώσεις στα ρούχα από την εταιρεία Lilliputiens. Είναι κατασκευασμένη από 100% πολυεστέρα με πιστοποίηση GRS. Διεγείρει τη φαντασία και τις κινητικές δεξιότητες του παιδιού σας. Έρχεται μέσα σε ένα ποιοτικό κουτί, καθιστώντας το μια πολύ ωραία ιδέα για δώρο!
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Ροζ,Κόκκινο,Ώχρα |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Lilliputiens |

Λούτρινα αρκουδάκια, για κορίτσια, ύφασμα
Παράδοση δωρεάν
Για κορίτσια, διάμετρος, μέταλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα