
Μπιζουτιέρα Με Συρτάρι (20x19.5x13.5) A-S Wild Romance 206166
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 1×9×31 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζια κρεμάστρα κοσμημάτων κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε λευκό και χρυσό χρώμα. Διαθέτει ράβδους για να κρεμάτε τα κολιέ, τα βραχιόλια, τα σκουλαρίκια και τα δαχτυλίδια σας, ενώ στη βάση έχει θήκη. Κρατάει τακτοποιημένα τα κοσμήματά σας χωρίς χτυπήματα ή γρατζουνιές.
| Πλάτος: | 9 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 31 εκ |
| Υψος: | 1 εκ |
| Width | 9 cm |
|---|---|
| Depth | 31 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.55 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
9×18×13 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
17×28×25 εκ, ξύλο, δέρμα
Σε απόθεμα
Ξύλο, δέρμα
Σε απόθεμα
13×20×12 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

11×37×23 εκ, ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα


5×37×25 εκ
Σε απόθεμα
9×18×13 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×21×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
13×18×15 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

1×45×11 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

4×10×9 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
