
Παιδικό Χαλί (140x200) Lorena Canals Sweet Honey
100×10 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 10×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό διακοσμητικό χαλί για το βρεφικό ή παιδικό δωμάτιο με σομόν και ροζ μοντέρνο σχέδιο σε εκρού φόντο. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι που το καθιστά απαλό, ανθεκτικό και ιδανικό για όλο τον χρόνο. Διαθέτει μαλακό πάτημα και είναι κατάλληλο για ατελείωτες ώρες παιχνιδιού. Ιδανικό για να χαρίσει μια παιχνιδιάρικη διάθεση στο δωμάτιο του παιδιού σας καθόλη τη διάρκεια του χρόνου.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Width | 10 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 1.02 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

100×10 εκ
Σε απόθεμα

55×64 εκ, για παιχνίδι, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια

Συνθετικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

12×12 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
133×10 εκ, για αγόρια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συνθετικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
133×20 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
100×10 εκ, στρογγυλό
Σε απόθεμα
93×8 εκ, ⌀ 90 εκ, για παιχνίδι, στρογγυλό
Σε απόθεμα
60×150 εκ, για κορίτσια, για παιχνίδι
Σε απόθεμα
133×10 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για παιχνίδι, άτυπο


133×10 εκ, για αγόρια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×10 εκ
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
70×10 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


Διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα