
Παραβάν (120x1.8x170) A-S Contemp Black 156866A
45×174 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 44×172 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διαχωριστικό παραβάν για να διαχωρίσετε ή να διακοσμήσετε περιοχές στον χώρο σας. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο σε γκρι απόχρωση. Αποτελείται από 3 πάνελ με περσίδες, που επιτρέπουν στο φως να περάσει ενώ παράλληλα διατηρούν την ιδιωτικότητα σας. Μπορείτε να ρυθμίσετε το μήκος του παραβάν ανάλογα με την έκταση που θέλετε να καταλαμβάνει. Δεν χρειάζεται συναρμολόγηση.
| Πλάτος: | 172 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 44 εκ |
| Αριθμός εξαρτημάτων | 3 |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 172 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 44 cm |
| Total weight | 6.1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×174 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
172×42 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
3, ξύλο

3, ξύλο


3, ξύλο

3, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
3, ξύλο, ύφασμα


Ξύλο





3, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα


45×174 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο







81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα