
9,99 €
Διακοσμητικό Μαξιλάρι (40x40) S-F Sanchez Mustard C0B216004
40×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι που θα χαρίσει μια πνοή ανανέωσης στο χώρο σας. Το εξωτερικό ύφασμα είναι βελουτέ από 100% polyester σε μουσταρδί απόχρωση με περιμετρικά πομ-πομ. Διαθέτει φερμουάρ στο κάτω μέρος για να αφαιρείται η γέμιση.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 40 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.48 kg |
| Χρώμα | Ώχρα |
| Material | Βελουτέ |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Τετράγωνο, μονόχρομο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τετράγωνο, μονόχρομο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

50×50 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, διακοσμητικό
Σε απόθεμα

45×45 εκ, διακοσμητικό
Σε απόθεμα



Τετράγωνο, μονόχρομο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
40×40 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

30×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα



40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα



60×60 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα






7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα