
Χαλί All Season (160x230) Ezzo Venice 8131ACD
160×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 120×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό ψάθινο χαλί κατασκευασμένο από γιούτα (jute) με boho ύφος. Έχει φυσική απόχρωση με μαύρες λεπτομέρειες. Είναι ένα ξεχωριστό κομμάτι που θα διακοσμήσει μοναδικά το χώρο σας κατά τους καλοκαιρινούς μήνες.
| Πλάτος: | 120 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Σχήμα χαλιού | Στρογγύλα |
| Υλικό χαλιού | Φυσικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Πρότυπο | Αφηρημένο μοτίβο |
| Στυλ σχεδιασμού | Γιαπάντι |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 120 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 2.59 kg |
| Material | Jute |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

160×20 εκ
Σε απόθεμα




Τεχνητο γκαζον

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο

70×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα




70×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Μοντέρνο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


12×20 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
70×10 εκ
Σε απόθεμα


200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα