
vidaXL Παπουτσοθήκη Καπνιστή Δρυς 63x24x104 εκ. από Επεξεργασμένο Ξύλο
Μοντέρνο, ξύλο
Διαστάσεις 12×96×36 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παπουτσοθήκη 40 θέσεων από την εταιρεία Songmics. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Αποτελείται από 8 ράφια που το καθένα δέχεται έως και 5 ζευγάρια παπούτσια. Είναι αποσπώμενη που σημαίνει ότι μπορεί να χωριστεί εύκολα σε 2 παπουτσοθήκες και να τοποθετηθεί σε οριζόντια διάταξη. Τα ράφια της είναι ρυθμιζόμενα μπορείτε δηλαδή να αφήσετε κενό ένα ράφι για πιο ογκώδη παπούτσια και έχουν ρυθμιζόμενη κλίση. Διαθέτει εξαρτήματα στερέωσης τοίχου για μεγαλύτερη σταθερότητα. Μέγιστο βάρος αντοχής ανά ράφι: 10kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 96 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 36 εκ |
| Υψος: | 12 εκ |
| Width | 96 cm |
|---|---|
| Depth | 36 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 11.7 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Songmics |

Μοντέρνο, ξύλο

18×92×43 εκ, ρουστίκ , με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

14×41×27 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

174×45×30 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Ξύλο


Με ράφια, ξύλο


72×76×30 εκ, με ράφια, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Με ράφια, ξύλο

Με ράφια, ξύλο

Πλαστικό

Μοντέρνο, ξύλο

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με ράφια, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο


Μοντέρνο, ξύλο


Με ράφια, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα