
Απλίκα Τοίχου Heronia 02-0366 Gold
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα. Το καπέλο είναι γυάλινο σε λευκό χρώμα. Έχει βάση τοποθέτησης. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης. Έχει πιστοποίηση προστασίας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Χρυσό,Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό

LED, γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Σκανδιναβικό, βιομηχανικό

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, σκανδιναβικό
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα