
Φωτιστικό Οροφής Μονόφωτο Heronia Rope 31-0577
Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό οροφής της εταιρείας Heronia με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από σχοινί σε φυσική απόχρωση. Έχει βάση τοποθέτησης. Τύπος ντουί: 2xE27 και θέση για 2 λαμπτήρες **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W ΈΚΑΣΤΟΣ** (δεν συμπεριλαμβάνονται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης. Έχει πιστοποίηση προστασίας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 30 cm |
| Depth | 44 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

LED, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ρέτρο, χωρίς αμπαζούρ
Σε απόθεμα

LED, ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μέταλο, με διακόπτη, ρέτρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Χαρτί, με αμπαζούρ, άτυπη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Πλαστικό, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα