
Απλίκα Εξωτερικού Χώρου Heronia Hercules Copper 07-1130
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα εξωτερικού χώρου της εταιρείας Heronia σε vintage σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε μπρονζέ χρώμα. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP33 και είναι κατάλληλο και για εξωτερικούς χώρους. Είναι ιδανική για να φωτίσετε και να διακοσμήσετε τον κήπο και τους εξωτερικούς χώρους του σπιτιού ή του εξοχικού σας. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μπρονζέ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Πλαστικό
Σε απόθεμα







Με αισθητήρα κίνησης
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό

Με αισθητήρα κίνησης
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα