
Επιτοίχιο φωτιστικό LED - PH206 - 942188
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο σε φυσική απόχρωση. Διαθέτει μαύρο καλώδιο με διακόπτη και φις ρεύματος για παροχή από πρίζα. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης. Έχει πιστοποίηση προστασίας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Width | 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm |
| Depth | 16 cm, 16 cm, 16 cm, 16 cm |
| Height | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Total weight | 3 kg, 3 kg, 3 kg, 3 kg |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, μοντέρνο, ανατολίτικο




Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

LED, γυαλί, ανατολίτικο

LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Γυαλί

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, ξύλο
Σε απόθεμα



15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα