
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΡολόι τοίχου με κούκο και εκκρεμές σε ροζ χρώμα από την εταιρεία Karlsson. Κατασκευασμένο από πλαστικό υλικο ABS. Ο κούκος εμφανίζεται ανά μια ώρα με ένα απαλό και διακριτικό κελάηδημα. Ρυθμισμένο αυτόματα ώστε να μη λειτουργεί ο κούκος από 22:00 - 05:00, με δυνατότητα ρύθμισης αλλά και απενεργοποίησης του ήχου. Λειτουργεί με 3 AA μπαταρίες οι οποίες δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο. Εγγύηση 2 χρόνια.
| Τύπος | Τοίχου |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Είδος | Αναλογικά |
| Width | 23 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 41 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Karlsson |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα