
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΣΚΑΜΠΟ Fylliana FL032 ΜΠΡΟΝΖΕ 47x62εκ 157-124-048
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σκαμπό κουζίνας κατασκευασμένο από ατσάλι σε μαύρο χρώμα. Είναι αναδιπλούμενο για εξοικονόμηση χώρου. Το κάθισμα αποτελείται από ξύλο BDE εσωτερικά με επένδυση από PVC. Θα προσφέρει μία έξτρα θέση στο χώρο σας. Μέγιστο βάρος αντοχής 110kg.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 45 cm |
| Total weight | 1.55 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×36×32 εκ, μοντέρνο, βαλανιδιά

Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
46×39×39 εκ, βιομηχανικό, μέταλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα






















152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα