
115,07 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χωνευτή απλίκα εξωτερικού χώρου με μίνιμαλ σχεδιασμό, από την εταιρεία Viokef. Έχει βαθμό στεγανότητας IP65, που την καθιστά ασφαλή για τοποθέτηση σε εξωτερικό χώρο. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε λευκό χρώμα. Διαθέτει κυτίο τοποθέτησης και τοποθετείται σε τοίχο. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 3W, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 100Lm. Τάση: 220-240Volt.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |





Πλαστικό
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


















Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα