
4,9 €
Θήκη Οργάνωσης (15x23x6.8) Estia 03-17552
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 13×35×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Θήκη οργάνωσης 2 θέσεων κατασκευασμένη από ξύλο bamboo σε φυσική απόχρωση. Μπορείτε να τη χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο στην κουζίνα, το μπάνιο ή σαν οργανωτής γραφείου. Δημιουργήστε τη δική σας σύνθεση για οργάνωση με τις θήκες στις υπόλοιπες διαστάσεις, που μπορούν να στοιβαχτούν η μία πάνω στην άλλη.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υψος: | 13 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 35 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 1.13 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα






Ξύλο
Σε απόθεμα





Πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα






7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα