
Θήκη Για Χαρτομάντηλα Κύβος Pam & Co 124 Concrete Grey Matt
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 45 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Θήκη για χαρτομάντηλα σε γκρι ματ χρώμα κατασκευασμένη από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 0,8mm. Μπορεί να τοποθετηθεί ως επιτοίχια ή επικαθήμενη χαρτοθήκη. Η συσκευασία περιλαμβάνει βίδες και ούπα. Ελληνικής κατασκευής. Η κατασκευάστρια εταιρεία Pamco παρέχει 10ετή εγγύηση ορθής χρήσης των προϊόντων.
| Τύπος | Για χαρτομάντηλα |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Pam & Co |

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα





Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα



Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για καθαριστικά ταμπόν, για βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα


Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για καλλυντικά και μακιγιάζ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα