
Μαξιλάρι Καρέκλας (40x40) S-F Bea Nuit CU8538024GAL-C
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Η κουζίνα αποτελεί έναν από τους πιο χαρούμενους χώρους του σπιτιού και συγκέντρωσης της οικογένειας! Προσφέρετε λοιπόν άνεση στις καρέκλες του τραπεζιού σας με τα μαξιλάρια καθίσματος του Spitishop! Επιλέξτε ανάμεσα στην μεγάλη χρωματική παλέτα την απόχρωση που ταιριάζει με το χώρο, και χαρείτε ακόμα περισσότερες όμορφες στιγμές στην κουζίνα σας.
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε παλέτες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.33 kg |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε παλέτες
Σε απόθεμα
38×4 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×4 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Κήπου

Κήπου

38×2 εκ, σε καρέκλες, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κήπου

Σετ, κήπου

Κήπου


Κήπου


Κήπου

Κήπου

Κήπου

Κήπου

Κήπου

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Κήπου

Κήπου

Κήπου

Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Κήπου

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα