
ΜΟΝΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΜΕ ΛΑΣΤΙΧΟ 100x200cm KENTIA - SUAVE 00
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σεντόνια σε λευκό χρώμα για το λίκνο Iora και Iora Air της εταιρείας Maxi Cosi. Είναι κατασκευασμένα από 100% βαμβάκι με ελαστικό τελείωμα που προσφέρει τέλεια εφαρμογή. Κατάλληλο μόνο για το Λίκνο (0-6 Μηνών/Έως 9kg) Maxi Cosi Iora και το Λίκνο (0-6 Μηνών/Έως 9kg) Maxi Cosi Iora Air.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Maxi Cosi |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


60×120 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Ελαστικό, βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

40×32 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×120 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ, ελαστικό, αδιαπέραστο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

90×190 εκ, ελαστικό, βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Βαμβάκι


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, ελαστικό, αδιαπέραστο
Σε απόθεμα

60×120 εκ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα