
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΤσαγιέρα από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένη από 100% βιοπυριτικό γυαλί υψηλής αντοχής ενώ έχει ανοξείδωτο φίλτρο που διατηρεί αναλλοίωτη την γεύση και τις θρεπτικές ουσίες του τσαγιού. Είναι πολύ απλή στην χρήση καθώς βάζετε μέσα στο ανοξείδωτο φίλτρο το τσάι, μετά ρίχνετε βραστό νερό και είναι έτοιμο. Εναλλακτικά, μπορείτε να την τοποθετήσετε απευθείας στην εστία της κουζίνας και να φτιάξετε το αγαπημένο σας ροφήματα ακόμα πιο εύκολα και χωρίς πολλά εξαρτήματα.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Διάφανο,Ασημί |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα