
Σετ 4 κεραμικά μπολ, Stormi
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μπολ από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ξύλινο υλικό σε φυσική απόχρωση. Διαθέτει πόδι που του χαρίζει ύψος, κάνοντάς το ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε τραπέζι, ράφι ή κονσόλα. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα μικροαντικείμενα ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Ένα διακοσμητικό κατάλληλο για οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας. Τοποθετήστε το στο σαλόνι ή την τραπεζαρία για να δημιουργήσετε την δική σας διακόσμηση.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Διακοσμητικό |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, πορσελάνη, κεραμικό

Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, σμάλτο

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για προετοιμασία
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα



Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα






120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα