
Σετ 2 καλάθια από πλεγμένο χαρτί, Briska
Σετ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθια αποθήκευσης σετ της εταιρείας Estheti σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένα από ψάθα. Διαθέτουν πόδια που τους προσδίδουν επιπλέον ύψος και σταθερότητα. Ιδανικά για να κρατήσουν οργανωμένα τα μικροαντικείμενα, τα περιοδικά και ότι άλλο φανταστείτε, δίνοντας παράλληλα μια φρέσκια ανάσα στο χώρο σας.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 33 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 60 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα




Σετ

Σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό

Σετ
Σε απόθεμα


Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Τετράγωνο

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ


Στρογγυλό


Στρογγυλό
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Τετράγωνο, ύφασμα, σετ

Στρογγυλό



15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα