
Διακοσμητική Φιγούρα Ελέφαντας (22x11x30) Estheti 752-11549
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την Estheti σε χρυσό χρώμα και απεικονίζει ελέφαντα. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Προσφέρει μία έθνικ πινελιά σε κάθε προσωπικό ή επαγγελματικό χώρο. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία, την βιβλιοθήκη ή όπου αλλού επιθυμείτε για να ολοκληρώσετε την διακόσμηση του χώρου σας.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 21 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο

Ξύλο, ανατολίτικο




Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο


Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Ξύλο, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Ξύλο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μέταλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα