
Μαλακή Αλλαξιέρα (50x70) Meyco Natural
9×70×44 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 11×71×51 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαλακό στρωματάκι αλλαξιέρας από την εταιρεία Kikka Boo σε ροζ χρώμα με γκρι λεπτομέρειες και σχέδιο ζωάκια. Μαλακό και άνετο, προσφέρει ευκολία και ασφάλεια κατά την αλλαγή της πάνας χάρη στα ψηλά πλαϊνά του τοιχώματα. Εξωτερικά έχει αδιάβροχη επένδυση από PVC, γέμιση από πολυουρεθάνη και polyester. Διαθέτει αναστημόμετρο για να βλέπετε την ανάπτυξη του μωρού σας. Κατασκευασμένο από ασφαλή υλικά, σύμφωνα με τις Ευρωπαϊκές προδιαγραφές EN 71-1. Χρησιμοποιείται μόνο εφόσον τοποθετηθεί σε λεία και ασφαλή επιφάνεια. Κατάλληλο από την γέννηση μέχρι 12 μηνών ή 11kg.
| Πλάτος: | 71 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 51 εκ |
| Υψος: | 11 εκ |
| Width | 71 cm |
|---|---|
| Depth | 51 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 2.4 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Kikka Boo |

9×70×44 εκ
Σε απόθεμα
9×70×44 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα