
Απλίκα από γυαλί και μέταλλο, BOTELLO
LED, γυαλί, μοντέρνο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου με μοντέρνο σχεδιασμό, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένη από φυμέ γυαλί σε γκρι απόχρωση με ασημί μεταλλικό σκελετό. Είναι κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο με IP20. Τύπος ντουί: 2xE27 και θέσεις για 2 λαμπτήρες έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνονται). Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 32 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 32 cm |
| Total weight | 0.94 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Viokef |

LED, γυαλί, μοντέρνο


LED


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα






LED
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα