
Απλίκα τοίχου UP-DOWN τετράγωνη γύψινη για 2 λάμπες GU10 max 6W Φ75x100x250mm λευκό χρώμα
LED
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου με μοντέρνο σχεδιασμό, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα και λευκό καλώδιο. Είναι κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο με IP20. Τύπος ντουί: 1xGU10 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 35W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 1.04 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |

LED
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Με διακόπτη


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα







Ξύλο
Σε απόθεμα



Γυαλί
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, 230V
Σε απόθεμα
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα