
Χαλί (133x190) Βιοκαρπέτ Stormy 65009/J
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 200x250 από τη συλλογή Stormy της εταιρείας Βιοκαρπέτ σε εκρού χρώμα. Εκλεπτυσμένο χαλί με μοντέρνο σχέδιο. Μπορεί να συνδυαστεί με όλα τα στυλ διακόσμησης και είναι ιδανικό για όλους τους χώρους του σπιτιού, αναβαθμίζοντας την αισθητική τους. Είναι κατασκευασμένο με ανεξίτηλα νήματα εξαιρετικής ποιότητας από 100% polyester. Το βάρος του χαλιού είναι 1.600gsm, ενώ η πυκνότητά του ανέρχεται στους 144.000 κόμπους/τ.μ. Η απαλή επιφάνεια του χαλιού, με πέλος ύψους 20mm. Διαθέτει υφαντό υπόστρωμα, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Είναι αντιστατικό επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνεια του χαλιού, ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της συλλογής Stormy είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον. Φέρουν την υπογραφή της εταιρείας Βιοκαρπέτ για άριστη ποιότητα και αξιοπιστία. *Είναι κατάλληλο για ενδοδαπέδια θέρμανση.*
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 200 cm, 200 cm, 200 cm, 200 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Total weight | 8 kg, 8 kg, 8 kg, 8 kg |
| Κατασκευαστής | Βιοκαρπέτ |

133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα

133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
165×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
80×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα





160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο

160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

60×10 εκ, οβάλ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα