
Πίνακας (120x60) Estheti 812-20043
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Έχει ανάγλυφη επιφάνεια χαρίζοντας όγκο, υφή και μια τρισδιάστατη όψη. Ιδανικός για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 36 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο

Ξύλο



Ξύλο


Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2




Ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο, γιαπάντι


Μοντέρνο, ξύλο, χαρτί


50×70 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο


70×50 εκ, μοντέρνο, μονοκόματη




Χαρτί

Αφηρημένα
Σε απόθεμα


Ξύλο

80×60 εκ, αφηρημένα, κανβάς
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα