
Πίνακας Με Κορνίζα (60x80) Estheti 812-10013
80×60 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε μπεζ-σομόν αποχρώσεις με μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Η κορνίζα και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Διαθέτει LED φωτισμό με κουμπί On/Off. Έχει ανάγλυφη επιφάνεια χαρίζοντας όγκο, υφή και μια τρισδιάστατη όψη. Ιδανικός για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 60 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 80 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Σομόν |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

80×60 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×80 εκ, λουλούδια, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, χαρτί, ανατολίτικο


62×122 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Σετ, ξύλο, χαρτί


Αφηρημένα, κανβάς
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο, ανατολίτικο

Σετ, ξύλο




Χαρτί






15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα






Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα