
ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΗΛΑΣΜΟΥ KIKKA BOO BEAR WITH ME BLUE 41304060050
Βαμβάκι, πολυεστέρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι θηλασμού από την εταιρεία Mamas & Papas σε λευκό χρώμα με φλοράλ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο εξωτερικά από 100% οργανικό βαμβάκι με γέμιση από 100% πολυεστέρα. Καμπυλωτό για να διαμορφώσει το σώμα σας, το μαξιλάρι πολλαπλών χρήσεων παρέχει υποστήριξη και άνεση τόσο σε εσάς όσο και στο μωρό, βοηθώντας τόσο το στήθος όσο και το τάισμα με μπιμπερό.
| Υλικό | Βαμβάκι, Πολυεστέρα |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Mamas & Papas |

Βαμβάκι, πολυεστέρα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι, πολυεστέρα
Σε απόθεμα



Βαμβάκι, πολυεστέρα
Σε απόθεμα





Βαμβάκι
Σε απόθεμα



Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Βαμβάκι
Παράδοση δωρεάν
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα