
Πατάκι Μπάνιου (50x60) Kentia Loft Pierce 26 Ecru
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 59×52 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 30,8 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου 70x110 της εταιρείας Kentia σε εκρού χρώμα. Η σύνθεση του είναι από 100% βαμβάκι βάρους 1800gsm. Τοποθετείστε το στο μπάνιο σας για να δώσετε μια αίσθηση άνεσης και ζεστασιάς.
| Πλάτος: | 59 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 59 cm, 59 cm, 59 cm, 59 cm |
| Depth | 52 cm, 52 cm, 52 cm, 52 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Kentia |

59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ύφασμα απο μπαμπού
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ύφασμα απο μπαμπού
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ύφασμα απο μπαμπού
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Ύφασμα απο μπαμπού

Ύφασμα απο μπαμπού
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

40×62 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

59×52 εκ
Σε απόθεμα


59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα